Nometne bērniem - "PRĀTNIEKU LABORATORIJAS VASARAS SESIJA"!

"Prātnieku laboratorija" organizē dienas nometni 3. - 6.klašu skolēniem no 1. līdz 5. jūlijam ar kopējo tēmu "Profesijas"!

Nometnes dalībniekiem būs iespēja padziļināt pētnieciskās prasmes un radošuma izmantošanu dabaszinātnēs, matemātikā un tehnoloģijās, saskatot to nozīmību ikdienas dzīvē!

Četrus rītus nometnes dalībnieki, caur eksperimentiem, pētījumiem un praktiskiem darbiem iepazīsies ar četrām mūsdienās ļoti nozīmīgām profesijām: inženieris, programmētājs, ķīmiķis un arhitekts.

Nometnes dalībniekiem veselu dienu būs iespēja iejusties uzņēmējā profesijā. Izveidojot savu ražošanas uzņēmumu, un tad saskarties ar dažādiem riskiem, ar ko saskaras uzņēmēji katru dienu, un mēģinās pārvarēt grūtības un izturēt sīvo konkurenci.

Dalībniekiem plānota mācību ekskursija ārpus Rīgas, ar mērķi iepazīt vienu vai vairākas iepazītās profesijas reālajā dzīvē.

Protams, neizpaliks spēles, sportiskas aktivitātes un radoši brīži brīvā dabā!

Dienas nometnes laiki: 9:00 - 17:00.

Atrašanās vieta: Latvijas Universitātes Starpnozaru izglītības inovāciju centrā, Zeļļu iela 23, Rīga.

PIETEIKŠANĀS ANKETA: ej.uz/pratnieku-nometne

DALĪBAS MAKSA:

  1. Bērniem, kuri deklarēti vai mācās Rīgā, 100 EUR;
  2. Bērniem, kuri nedzīvo un nemācās Rīgā, 130 EUR;
  3. Bērniem, kuri apmeklē Prātnieku laboratorijas nodarbības, 90 EUR.

*Cenā iekļauta dalība nometnē 5 darba dienām, 2 ēdienreizes dienā (pusdienas un launags), ekspedīcijas izmaksas, materiāli nodarbībām. Var veikt dalītu maksājumu.

Pirmā iemaksa 40 EUR visiem nometnes dalībniekiem jāveic līdz 7.jūnijam.

NOMETNES LĪGUMS UN PIEKRIŠANA DATU APSTRĀDEI:

1. Vecāku līgums dienas nometnei 

2. Vecāku piekrišana datu apstrādei

Parakstītu līgumu ar pielikumu un piekrišanu datu apstrādei nest uz Zeļļu ielu 23, 6.stāvā, darba dienās plkst. 9.00-17.00, LU Starpnozaru izglītības inovāciju centrā.

Pasākumu organizē:

”Biedrība "N-tais elements" sadarbībā ar Latvijas Universitātes Prātnieku laboratoriju un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu.

PAPILDUS INFORMĀCIJAI:

E-pasts: marta.mikite@gmail.com

Tālrunis: Marta Mikīte (PL nometnes vadītājā) 26569624

#uzdrīksties #domā #radi #LU