Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
KATEGORIJA
Tēma
Struktūrvienība
Ekselences balva
Profesionālā pilnveide
Skolēniem
Skolotājiem
 • AICINĀM pieteikties pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursiems!
  12.03.2018

  Gatavojoties pilnveidotā mācību satura un tam atbilstošu pieeju pakāpeniskai ieviešanai, lai lietpratība jeb kompetence kļūtu par skolēna mācīšanās rezultātu izglītības procesā visās izglītības pakāpēs, Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar Latvijas Universitātes Starpnozaru izglītības inovāciju centru (SIIC) uzsāk šādu valsts apmaksātu pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursu īstenošanu:

  “Mācīšanās lietpratībai mācību jomā” (36 st.);

  “Mācīšanās konsultantu sagatavošana reģiona vajadzībām” (72 st.).

 • AICINĀM piedalīties SCIENTIX 3. konferencē Briselē!
  12.03.2018

  Ap 350 pedagogu, pētnieku, projektu vadītāju, izglītības politikas veidotāju tiek aicināti piedalīties vienā no lielākajām Eiropas tīklojuma konferencēm šajā gadā no 4. līdz 6. maijam.

  Konference ir unikāla iespēja iepazīt dažādus zinātnes izglītības projektus Eiropā, iepazīties ar cilvēkiem, kas strādā šajos projektos, dalīties ar savu pieredzi, zināšanām un labo praksi. Konferencē uzzināsiet aktualitātes dabaszinātņu izglītībā Eiropā un SCIENTIX piedāvātās iespējas.

 • Prātnieku laboratorijas komanda viesojas Jelgavas 2. pamatskolā!
  09.03.2018

  "Prātnieku laboratorija" komanda devās izbraukuma nodarbībā uz Jelgavas 2.pamatskolu, kur jaunieši ar pirkstu nospiedumu palīdzību identificēja aizdomās turamos laboratorijas mikroskopa pazušanā.

 • Prātnieku laboratorija ciemojās pie optometristiem
  05.03.2018

  5. martā Latvijas Universitātes (LU) Fizikas un matemātikas fakultātes Optometrijas un redzes zinātnes nodaļas Redzes ergonomikas kabinetā viesojās LU Prātnieku laboratorijas 4. – 6. klases skolēni. Laboratorijas darbu ietvaros skolēni apguva krāsu redzes uztveres un acs akomodācijas procesa pamatus.

 • Pasniegtas Ekselences balvas Latvijas skolotājiem
  21.02.2018

  Trešdien, 21. februārī, Latvijas Universitātes Mazajā aulā pasniegtas Ekselences balvas matemātikas, ekonomikas, bioloģijas, fizikas un ķīmijas skolotājiem. Starp Ekselences balvas laureātiem arī Latvijas Universitātes Frīdriha Candera – kosmosa izpētes muzeja vadītājs, Jūrmalas Alternatīvā skolas fizikas skolotājs Ilgonis Vilks.

 • Latvijas Universitāte aicina izvirzīt skolotājus “Ekselences balvai”
  04.01.2018

  Latvijas Universitāte (LU) aicina skolēnus, vecākus, skolu vadības pārstāvjus un ikvienu citu, kurš lepojas ar bioloģijas, fizikas, ķīmijas, matemātikas un ekonomikas skolotājiem, izvirzīt tos „Ekselences balvai”

 • Latvijas Universitātes Starpnozaru izglītības inovāciju centra komanda sveic svētkos!
  22.12.2017

  Daudz gaišu dienu gaidīt un sveikt,

  Daudz labu darbu plānot un veikt,

  Daudz mīļu vārdu dzirdēt un teikt!