Turpinās pilnveidotā mācību satura un pieejas ieviešana mācību procesā un tam nepieciešams profesionāls atbalsts izglītības iestādēs.

Šī profesionālās pilnveides programma prioritāri paredzēta sākumskolas pedagogiem – līderiem, kuri ir ieinteresēti ne tikai savā, bet arī kolēģu profesionālajā attīstībā; ir to apliecinājuši, iepriekš iesaistoties uz līdzīgu mērķi virzītās mācībās, strādājuši ar citiem kolēģiem kā jomu koordinatori, profesionālās pilnveides nodarbību u.c. vadītāji; starp kuru personīgajām īpašībām ir tolerance, spēja dot un pieņemt atgriezenisko saiti, spēja uzklausīt atšķirīgus viedokļus un sadarboties. 


Dalībniekiem būs iespēja pilnveidot savu izpratni par mācīšanu un vērtēšanu, lai mācīšanās rezultāts būtu kompetence, sarunāties par skolotāju uzskatiem, nepieciešamajām prasmēm un atbalstu to pilnveidei, kā arī praktiski pilnveidot savas prasmes veidot un analizēt mācību procesu, dot atgriezenisko saiti kolēģiem un reflektēt par paveikto.

Kursu ietvaros notiks tiešsaistes nodarbības, klātienes mācības ar praktisku darbošanos, modelēšanu, savas pieredzes un darbības izvērtēšanu, ko papildinās patstāvīgo darbu veikšana e-vidē.

Pieteikuma anketā lūgums norādīt savu mobilā telefona numuru (neizmantot +371), jo tas būs arī Jūsu identitātes numurs, lai kursu ietvaros pēc nepieciešamības ar Jums varētu sazināties.


 Lūgums, aizpildot pieteikuma formu, norādīt korektus personas datus (vārds, uzvārds, mobilā telefona numurs un e-pasts)!  Pamatojoties uz iepriekšējo gadu pieredzi, lūgums pēc iespējas neizmantot inbox.lv e-pastu, jo ir iespēja saņemt nepilnvērtīgu informāciju.

Pieteikšanās kursiem līdz 27. februārim (ieskaitot). Pieteikumus izvērtēsim un atbildi sniegsim līdz 2.martam.

Pieteikšanās anketa: /fm/mac.konsultanti reg.vajadzibam-2022


Nodarbības paredzētas tiešsaistes Zoom platformā 9. martā, 4. aprīlī, 6. maijā un 3. jūnijā no plkst. 9.00 līdz 14.30, klātienes nodarbības paredzētas 19. augustā  (sekojot informācijai par ārkārtas situāciju valstī), nodarbības skolā paredzētas vienā no datumiem 26. vai 28. septembris, 10. vai 12. oktobris, 3. vai 4. novembris un noslēguma tiešsaistes Zoom nodarbība paredzēta 21. novembrī no plkst. 9.00 līdz 12.30.

 LŪDZAM SEKOT LĪDZI INFORMĀCIJAI SAVĀ E-PASTĀ PAR KURSU NORISES LAIKIEM, DATUMIEM UN CITĀM AKTUALITĀTĒM KURSU IETVAROS!


Kursi ir bezmaksas, sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru. 
Pēc sekmīgas kursu programmas apguves dalībnieki saņems Valsts izglītības satura centra apliecību.


Aizpildot pieteikuma formu, Jūs piekrītat savu anketā norādīto personas datu apstrādei profesionālās pilnveides kursiem. Jūsu personas dati tiks izmantoti profesionālās pilnveides kursu nodrošināšanai, saziņas nodrošināšanai un apliecības izsniegšanai. Ja Jums rodas jebkādi jautājumi par personas datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar LU personas datu aizsardzības speciālistiem, rakstot uz e-pastu: datu.specialisti@lu.lv

 

Papildus informācijai par kursiem

Dace Rūtiņa - profesionālās pilnveides kursu koordinatore


 

Dalīties