Profesionālās pilnveides programma paredzēta dalībniekiem, kuri strādā 4.-6. klašu posmā, dabaszinātņu un matemātikas jomās. Ja skolotājs ir apguvis pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmu “Mācīšanās lietpratībai 4.-6. klasē”, šī ir iespēja turpināt pilnveidot savas zināšanas un prasmes, mācīties iedziļinoties pieejas realizēšanai, diferencējot mācību procesu.


Dalībniekiem būs iespēja izvērtēt un pilnveidot savu prasmi uzdot jautājumus, domāt, kā mērķtiecīgi virzīt sarunu klasē, rosinot skolēnus pamatot un skaidrot. Sarunāties par to, kā izmantot uzdevumus un skolēnu atbilžu analīzi, lai  sekmētu  mācīšanos iedziļinoties, nodrošinot mācīšanās diferenciāciju un personalizāciju.


Kursu ietvaros notiks tiešsaistes nodarbības un patstāvīgo darbu veikšana starp nodarbībām e-vidē.


Pieteikuma anketā lūgums norādīt savu mobilā telefona numuru (neizmantot +371), jo tas būs arī Jūsu identitātes numurs, lai kursu ietvaros pēc nepieciešamības ar Jums varētu sazināties.
Aizpildot pieteikuma formu, norādīt korektus personas datus (vārds, uzvārds, mobilā telefona numurs un e-pasts)! Pamatojoties uz iepriekšējo gadu pieredzi, lūgums, pēc iespējas, neizmantot inbox.lv e-pastu, jo pastāv iespēja saņemt nepilnvērtīgu informāciju.


Pieteikšanās kursiem līdz 6. martam (ieskaitot). Pieteikumus izvērtēsim un atbildi sniegsim līdz 11. martam (ieskaitot).

Pieteikšanās anketa:/fm/iedzilinaties-4.-6.kl_2022.

Nodarbības paredzētas tiešsaistes Zoom platformā.

  1. nodarbība – 17. martā no plkst. 13.00 līdz 16.30;
  2. nodarbība - 11. aprīlī no plkst. 15.00 līdz 18.30;
  3. nodarbība – 13. maijā no plkst. 15.00 līdz 18.30;
  4. nodarbība – 6. jūnijā no plkst. 15.00 līdz 18.30.


LŪDZAM SEKOT LĪDZI INFORMĀCIJAI SAVĀ E-PASTĀ PAR KURSU NORISES LAIKIEM, DATUMIEM UN CITĀM AKTUALITĀTĒM KURSU IETVAROS!


Kursi ir bezmaksas, sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru. 
Pēc sekmīgas kursu programmas apguves dalībnieki saņems Valsts izglītības satura centra apliecību.


Aizpildot pieteikuma formu, Jūs piekrītat savu anketā norādīto personas datu apstrādei profesionālās pilnveides kursiem. Jūsu personas dati tiks izmantoti profesionālās pilnveides kursu nodrošināšanai, saziņas nodrošināšanai un apliecības izsniegšanai. Ja jums rodas jebkādi jautājumi par personas datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar LU personas datu aizsardzības speciālistiem, rakstot uz e-pastu: datu.specialisti@lu.lv.

 

Papildus informācijai par kursiem

Dace Rūtiņa - profesionālās pilnveides kursu koordinatore

 

Dalīties