LU SIIC organizētā skolotāju ikgadējā augusta konference “DABASZINĀTNES, MATEMĀTIKA, INŽENIERZINĀTNES UN TEHNOLOĢIJAS SKOLĀ EFEKTĪVI UN RADOŠI” norisināsies 2023. gada 28. augustā, Latvijas Universitātes Akadēmiskajā centrā Jelgavas ielā 3, Rīgā.

Konferencē notiks paneļdiskusija “Kāpēc buksē STEM izglītības attīstība?”, pētnieku forums “Kā vērtēt, lai darītu labāk?”, ekspertu diskusija “Tehnoloģiju izmantošana tekstpratības un rēķinpratības vērtēšanā”, sarunas LU SIIC viesistabā "Nākotnes izglītība": Kā tehnoloģiju izmantošana ietekmē skolēna mācīšanās pieredzi?”  ar Kosmosa izziņas centra vadītāju Miku Dzeni un "Paplašinātā realitāte izglītībā - izmantojam atbildīgi" ar LU docenti un pētnieci  Tatjanu Pladeri, kā arī 18 ekspertu vadītas darbnīcas un skolotāju dalīšanās pieredzē ar kvalitatīvām metodiskajām idejām Ideju tirgū, un uzņēmumu un organizāciju izstāde, kurā būs iespējams iepazīties ar jaunākajām tehnoloģijām izglītībā un uzzināt par iespējām, kā mācību stundas padarīt vēl interesantākas.

Konferences programma apskatāma šeit.

Konferenci organizē LU SIIC sadarbībā ar LU fakultātēm, Latvijas Bioloģijas skolotāju asociāciju, Fizikas skolotāju asociāciju, Matemātikas skolotāju apvienību, Ķīmijas skolotāju asociāciju, Latvijas Ģeogrāfijas biedrību.

 

Dalīties