No 2024. gada 12. jūnija līdz 2024. gada 19. augustam Latvijas Universitātes Starpnozaru izglītības inovāciju centrs organizē un īsteno pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmu “Mācību satura un metodikas moduļi matemātikā 1.-3. klasēs” matemātikas mācību priekšmeta pedagogiem. Programmas īstenošana notiek sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru.

Kursu apjoms: 24 stundas.

Profesionālās kompetences pilnveides programma paredzēta sākumskolas pedagogiem, kas māca matemātiku 1.-3. klašu posmā. Programma ir veidota moduļos, reaģējot uz skolotāju profesionālās pilnveides vajadzībām saistībā ar pilnveidoto mācību saturu matemātikā. Dalībniekam būs iespēja darbojoties praktiski, klātienē papildināt profesionālo kompetenci matemātikas mācību satura mācīšanā (saturs un metodika). 

Programma ir veidota no moduļiem (Skaitļa izjūtas veidošana un skaitļošanas paņēmieni matemātikā; Sakarības, dati un sarunas veidošana matemātikā). Katrs dalībnieks apgūs 2 moduļus. Viena moduļa apjoms ir 12 stundas. 

Pieteikuma anketā lūgums norādīt savu mobilā telefona numuru (neizmantot +371), tas būs Jūsu identitātes numurs, kā arī, lai nepieciešamības gadījumā varētu ar Jums sazināties.

Lūgums, aizpildot pieteikuma formu, norādīt korektus personas datus (vārds, uzvārds, mobilā telefona numurs un e-pasts)! Pamatojoties uz iepriekšējo gadu pieredzi, lūgums pēc iespējas neizmantot inbox.lv e-pastu, jo ir iespēja saņemt nepilnvērtīgu informāciju.

Reģistrēšanās ir noslēgusies 26. maijā. 

Programma tiks īstenota divām grupām:

  • Pirmās grupas nodarbības: 12., 13. un 17. jūnijā klātienē Rīgā, LU Dabas mājā (Jelgavas ielā 1).
  • Otrās grupas nodarbības: 14.,15. un 19. augustā klātienē Rīgā, LU Zinātņu mājā (Jelgavas ielā 3).

! Nodarbību laikā tiks fotografēts un filmēts. Iegūtie dati tiks izmantoti publicitātes vajadzībām, pētniecībai un VISC atskaitēm par nodarbību norisi.

Programma tiek īstenota par valsts budžeta līdzekļiem sadarbībā ar VISC.

Pēc sekmīgas programmas apguves dalībnieki saņems Latvijas Universitātes apliecību. 

LŪDZAM SEKOT LĪDZI INFORMĀCIJAI SAVĀ E-PASTĀ PAR NORISES LAIKIEM, DATUMIEM UN CITĀM AKTUALITĀTĒM PROGRAMMAS IETVAROS!

Papildu informācijai par profesionālās pilnveides programmu:
Dace Rūtiņa - profesionālās pilnveides kursu koordinatore
•    E-pasts: dace.rutina@lu.lv
•    Telefons: 29 145 697

Dalīties